گارانتی و ارسال

گارانتی و ارسال

محصولات ارائه شده در وب‌سایت، مستقیما توسط شرکت رادین تاو تجارت ارس از تولید کنندگان در کشورهای مربوطه به صورت قانونی و رسمی با تعرفه های گمرکی خریداری و عرضه می‌شود.

فروشگاه هانتکس به نسبت خدماتی که شرکت تولید کننده برای محصولات خود می دهد به ارائه گارانتی برای برخی موارد می پردازد. (محصولات داراری هر گونه گارانتی و تامین قطعات در توضیحات محصول درج می گردد)

ارسال عموما به چند روش طبق انتخاب مشتری و نسبت به جنس و ابعاد یا از طریق پست سفارشی، پیشتاز، تیپاکس و یا باربری انجام می گیرد و هزینه ارسال طبق وزن کالا با استاندارد پست جمهوری اسلامی تنظیم می گردد.

کابران و مشتریان سایت لازم است در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد و یا هر گونه آسیب ظاهری دیگر و … از تحویل گرفتن آن خودداری کنند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود. بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل کننده است و فروشگاه هانتکس تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده و تسهیل در امور خدمات رسانی به مشتریان، خسارت را جبران خواهد کرد.

هرگونه آسیب و یا ایراد فیزیکی و یا وجود مغایرت در مشخصات با ظاهر فیزیکی با اطلاعات سایت را در اولین فرصت و حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از تحویل کالا یا از طریق تلگرام ، واتس آپ و یا تماس تلفنی اطلاع دهید.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید کاربران است و از آنجا که ممکن است در پاره ای از جزییات از جمله اندازه، وزن و یا رنگ با کالای ارسالی متفاوت باشد؛ خواهشمند است در هنگام خرید دقت لازم در انتخاب خود را داشته باشید.